Ziyeretçi DefteriMesaj Ekle | Siteye Dönwww07 Ekim 2010 Perşembe 18:10:55
neden kimse yazm9ıyor
  www.. | http://wwww (44)

spor sever09 Şubat 2010 Salı 09:02:06
II. Amatör başlıyor Sağlamtaşspor liglere katılmıyor yazık o gençlere kahve köşelerinde oyun oynayarak geçirecekler.Başkan kalkıyor HALI SAHA YAPICAKLAR SPORA önem verilmiyor SAĞLAMTAŞTA YAZIK.
  ..

penbegül29 Kasım 2009 Pazar 11:11:04
siteyi hazrlayan arkadslar unuttunuz galıba bnde uniwersite okuyorm en kısa zamnda ekleyiniz lutfeeeeeeen
  pgul_camba..

akrep06 Eylül 2009 Pazar 02:09:46
selam hakem kardeşim bende aynı konuyu tartışıyorum yani otobüs konusu birde utanmadan edirne ye gezmeye yani ziyarete insan gönderiyorlarmış gibi yapıyorlar sevsinler sizi belediye baş memuru . malkaraya kadar belediye otobüsünle git ordan öteye başka bir otobüsle devam nedir bu alka izmet sevsinler kimlerin kasasını doldurduhun yavaş yavaş belli olmaya erşeyin gün yüzüne cıkmaya başladı iki yüzlüler . ey belediye baş memuru sana sesleniyorum yol yakınken bu yanlışından dön yoksam millet seni döndürür utanmazlar ve cetesi olarak tarihe gecersiniz benden söylemesi .......
  ..

akrep 04 Eylül 2009 Cuma 01:09:03
selam sayın saglamtaş ehali komşular belediyenin yaptıhı işgüzarlıhı yani iş bilmezlihini sizlere anlatmak isterim . belediye baş memuru yanındaki arkadaşlarının kurbanı olduhunun acık versiyonudur zatende başmemur kullanılmaya bence müsayit bir kişilikli kişidir öyle olmasa belediye otobüsünü seferden kaldırmazdı . yasa dersen yasa zaten vardı bundan öncede idare diye bir kural var . neden idare etsinki cünki beraber secilen arkadaşlarının önünü acmak varken insanları zorda bırakmak iki üc kişiyi sevindirrir ama iki bin kişiyide eziyet ettirir . sayın saglamtaşlı lar bakınız cok gecmeden yol ücretlerinede zam yaparlar amaclarıda zaten o insanları yolmak icin deyilmi alışmışlar birkere .neden . cünki belediye baş memuru daha önceki görevinde ikende milleti yoluyordu . şimdi ne olduda fiyatlarda azalma oldu anlamak o kadar zor deyil .sayın saglamtaşlılar bunlar gelirkene yani secimlerde ne dediler . şimdi ne yapıyorlar görüyorsunuz dimi.daha yeni ısınıyorlar allah beterinden saklasın daha kötü durumlara düşmeden bu benim icin siz saglamtaşlıları uyarıyorum . sevgi vede selametle...?
  ..akrep04 Eylül 2009 Cuma 01:09:39
selam sayın sağlamtaşlılar ... ben bugün sabag kalktım ilceye gitmek icin yola cıktım belediye otobüsünü bekledim gelmedi sonradan ögrendihime göre seferleri kaldırmışlar yani kasabamızın belediye otobüsü millete izmet etmekten vazgectihini duydum . yani ben cok ta şaşırmadım nedenide böyle bir şeyi belediyemize yeni secilen kişilerden zaten bekliyordum cünki belediye baş memuru secilen kişi kullanılmaya müsayit bir kişidir .sayın saglamtaş alkına diyorumki . bizler vatandaş olarak bu ak partili belediye baş memurundan beklentimiz daha güzel bir belediye otobüsü yani kılimalı yeni otobüs beklerken bu iş bilmezler ne yaptılar görüyorsunuz sayın saglamtaşlılar halk olarak protesto edelim böyle yönetimmi olur böyle belediyecilikmi olur . nayetinde sevgili saglamtaşlılar kasabamız belediyesini kimin veya kimlerin yönet tihini anlamanızı vede görmenizi tavsiye ederim sevgi vede saygılar ...?
  ..

lampard 225 Haziran 2009 Perşembe 16:06:10
lamparda katılıyorum n derse haklıdır helal lamparddddddddddd liseliri yazın adama sizide eklesin lamparda saygılar hadi eyvallah
  ..

meve24 Haziran 2009 Çarşamba 10:06:56
aynen ahmet dolaya katiliyorum
  noname_lan..

lampard01 Haziran 2009 Pazartesi 16:06:10
bu buyukk antrenor su bildiqimiz bekir ali eren mii oluyooo? bende saqlamtasın qenc yeteneklerındenn buyuk antrenoree karsıı sıtemı mı dokmekk ıstedım qusel yazmıssın buyuk antrenor die ama sadece adınn olee buyuk antrenor dediiqin siyasetii futbola karıstırıp sağlamtas sporu yarı yolda bırakmakmıdır?
  ..

akrep20 Mayıs 2009 Çarşamba 02:05:54
selam önce tüm saglamtaşlıyım diyenlere .bende saglamtaşlıyım amma şuan kasabamızın üzerinde öyle bir kabus varki sormayın nedenide şöyle . bir vatandaş yada bir kurumda görevli kişi o calıştıhı yeri bir yerlere getirmek icin calışır eyer o kişi calıştıhı kurumu bir lira dahi karlıduruma getiremesse o kişi başarısızdır . ama ne oldu benim saglamtaşım işte öyle birini belediyenin baş memuru olarak bizim başımıza getirerek en büyük felaketi baş memur yaptılar. bun dan büyük felaket olmaz sanırım yinede bekliyecehiz vede görecehiz .umarım ben yanlış düşünüyorumdur oşcakalın ey benim saglamtaşlılarım görüşmek dileyiyle ........?
  ..Bilgi | Mesaj Ekle
Ziyaretçi defterinde: 7 sayfada toplam 69 kayıt bulunuyor. | Görüntülenen sayfa : 1
Sayfalar
1 2 3 4 5 6 7 | >
Derlenme Süresi:0,600 s
Sayaç: