Göksel'i ziyaret edenlerin görüşleriMesaj Ekle | Siteye DönSELÇUK SEYHAN11 Aralık 2013 Çarşamba 22:12:07
kardeşim iyiki varsın iyiki arkadaşımsın Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.:ddd
Cevap:
Evet kanka sanada mutlu yıllar. 2014 yengeç ve akrep burçlarının yüxelişi olacakmış. Yani bizim yılımız olacak. not: Benim hiç patronum olmadı. :)
  gags_1986@..

gokce29 Kasım 2012 Perşembe 10:11:11
Merhabaa.Aşkım
Cevap:
merhaba da ben seni tanıyamadım. İsim, soyisim ve e-mailinizi yazın arkadaşlar. gören kendi kendime mesaj atıyo sanacak.
  ..

Dr. Mohammad A. Bakir King Saud University11 Eylül 2012 Salı 17:09:47
Dear Özusta, Thanks for visiting my website (bakir.yolasite.com). Your website is better than mine. Nice website you built. Thanks again. With best wishes,
Cevap:
Thanx Dr. Bakir... i love Kudus
  mabakir@ya.. | http://bakir.yolasite.com (0)gökhan09 Mayıs 2012 Çarşamba 22:05:29
adamın dibisin dibi :)))) kardeş 10 üzerinden 10 verdim siteye yani başarılar ;)
Cevap:
Ab+ya gerek yok canım. Bir şeyler yapıyoz işte. Sanada yeni kariyerinde başarılar ..
  guyalank_0..

Necati Omurtak17 Aralık 2011 Cumartesi 16:12:01
Göksel Bey Merhaba "Mineraller" çalışmanızdan çok yararlandım. Teşekkürlerimi bildirmek isterim. Ben makina mühendisiyim. Ama mineral ve kristallerle hobi olarak ilgileniyorum. 8. sınıfa giden oğlumda meraklı. Birlikte araştırma yapıp taş, mineral ve fosil toplamaya çıkıyoruz. Küçük bir koleksiyonumuz var. İnternette yaptığım araştırmalarda batıda bu konularda bir çok dernekler ve geziler düzenleyen kuruluşlar var. Ülkemizde bu konuda bir oluşum bulamadım. (belki bize tavsiyeleriniz olabilir) Hoşcakalın.
Cevap:
2 senelik ardan sonra tekrar merhaba (siteyi başka adrese taşıdımda). Ben de sizin gibi mineral ve değerli taş koleksiyonu yapıyorum. Dilerseniz bi yerde buluşup takas yaparız. Elimdeki numuneler: Galen, Pirit, Markozit, Disten, Beril, Yeşim, Aragonit, Ametist ve Kuvars çeşitleri, Kalsit, Jips, Anhidrit, Tuz, Flagobit, Muskovit, Biotit, Opal, Topaz, Tremolit, Agat, Kuprit, Piroksenid, Krom, Çinko, Nikel, Epidot, Serpantin, Aktinolit, Kalsedon, Sölestin ve Opsidyen çeşitleri, Saf altın, inci. Fosillerde cabası. Bunları satan dükkanlar var (Ulus itfaiye meydanı tarafında). Bu dükkanlar arada sırada araziye gidip taş toplarlar. Mesela Necmettin Gürbüz (05366100341) Yakut (Ruby) bulmuş onu satıyor. Baya büyük bir kütle. İlgilenirseniz arayın. Balıkesir tarafında ise kimberlit bacaları var. Yani elmas (diamond) var. Uygun bir zamanda bende gelirim hep beraber gideriz.
  necatiomur..Bilgi | Mesaj Ekle
Ziyaretçi defterinde: 6 sayfada toplam 28 kayıt bulunuyor. | Görüntülenen sayfa : 1
Sayfalar
1 2 3 4 5 6 | >
Derlenme Süresi:0,297 s
Sayaç: