Yukarı HEREKE İLK�?�?RETİM OKULUMesaj Ekle | Siteye Dönladre09 Mart 2010 Salı 16:03:30
slm öncelikle herkese değerli hocam sizin emeğiniz olmasa buralara varamazdım sizleri okulumu çok özledim nazlı hocayı metin hocayı nurdan hocanın elinder öperim butun bayan öğretmenlerin dünya kadınlar gününü kutlarım öğrenciniz sümbul çoş
  beyonce_41..

Mehmet TUNALI21 Mayıs 2009 Perşembe 10:05:10
Sitenizin hayırlı olmasını diler, yapımında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ben okulunuzun 1984 mezunlarındanım. bende ve arkadaşlarımda o döneme ait olan fotoğrafları size göndermek istiyorum. Umarım bunları sitenizde yayınlayıp geçmiş dönemlere ait fotoğraf albümleri oluşturursunuz. Hepinize iyi çalışmalar....
  tunali.meh..

Uğur TEMEL25 Mart 2009 Çarşamba 21:03:21
Merhaba komşu okulumuz.Ben Nuh Çimento Vatan İlköğretim Okulu Müdür V. Uğur TEMEL.Öncelikle Fatih kardeşime ve tüm öğretmenlerimize bu meşakatli yolda başarılarının devamını dilerim.Çalıştığınız şartlar her ne kadar zor olsada bilinki bu zorlukları tersine çevirecek olan biz öğretmenleriz.Yaptığınız iş o kadar mukaddes ki bunu söylemeye gerek yok.Sitenizin hayırlı olmasını diler bu ekrandan güzel günlerinizi görmeyi temenni ederim.Sizlerden de bizim sitemize not bırakmanızı bekliyorum.İki okul arasında güzel etkinlikler sergileme umuduyla hoşçakalın.
  ugur_temel.. | http://www.nuhcimentovatan.com (355)

İbrahim KAYA17 Mart 2009 Salı 22:03:34
Merhabalar güzel yurdumun genç ve geleceğine yön veren yüreği çocuk sevgisiyle dopdolu değerli Yukarı Hereke İ.Ö.Okulu yönetici ve öğretmenleri.Size bu memleketin uzak,ıssız ama gözleri bilgiyle ışıldayın çocukların diyarından,çok uzakalardan Nemrut Dağının dibinden bir köyden yazıyorum.Baharın türlü tonlarla süslediği bu köyden size sımsıcak selamlarımı iletiyorum.Sitenizi, 4 yıl boyunca her anı insan sıcaklığında beraberce aynı sınıf ortamında geçirdiğimiz Uludağ Üniv.Sınıf Öğretemenliği Bölümünden değerli Burcu AKDAĞ arkadaşım sayesinde öğrendim.İşte gerçek olanı internet sayfalarına taşımanın en kıymetli semereresi dediğim şey.Böylelikle küçük bir bilgisayar penceresinden farklı coğrafyalara göz kırpmanın en muhteşem yolu.Eevet okula site kumanın ne derecede önemli bir iş olduğundan bahsediyorum.Aradan geçen 9 yıl sonra bugün bir arkadaşımın fotoğrafına bakıp türlü duygularla geçmişi hatılarken,güzel geçen günleri hasretle anarken, böylesi duyguların oluşmasına sebep olan bu siteden dolayı ,hazırlayan ve katkı sağlayan tüm meslektaşlarıma gerçekten teşekkür ediyorum.Burcu Öğretmenim yıllar da geçse ,yüzünde gülücüklerde hiç eksilme olmamış.Bunun daim olmasını bir ömür boyu sürmesini yürekten temenni ediyorum.
  kayaibrahi.. | http://www.idealistogretmenler.com (512)

duygu babalar11 Mart 2009 Çarşamba 20:03:28
site için teşekkür ederiz muzaffer hocam herşey sayenizde oldu emeğinize sağlık..
  ..

Mustafa YAĞIZ02 Mart 2009 Pazartesi 20:03:34
Yukarı Hereke ilköğretim okulunda takım ruhu ile çalışan okul yönetimi ve tüm öğretmenleri kutluyorum.Sitenize koyduğunuz duygusal müziğin öğrencileriniz ile sizin yukarı hereke ilköğretim okulunda yaşadığınız unutulmaz güzel anları hatırlatmasını diliyorum. Mustafa YAĞIZ Körfez Milli Eğt.Şube Müdürü.
  mustafayag..

M.AsLan ABAY17 Şubat 2009 Salı 20:02:39
Hayırlı Uğurlu Olsun Yeni Siteniz.
  ..Bilgi | Mesaj Ekle
Ziyaretçi defterinde: 1 sayfada toplam 7 kayıt bulunuyor. | Görüntülenen sayfa : 1
Sayfalar
1
Derlenme Süresi:0,630 s
Sayaç: