YORUMLARINIZMesaj Ekle | Siteye DönMUHAMMET SERVER GÜLSOY19 Mart 2011 Cumartesi 12:03:28
1997-2001 YILLARI ARASINDA OKULUMUZDA İDARECİ OLARAK GÖREV YAPTIM. BÜTÜN ÖĞRETMEN ARKADAŞLAR OLARAK BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE ÇALIŞTIK. EĞİTİM KADROSU OLARAK BU ÖĞRENCİLERİ ALLAHIN BİZE BİR EMANETİ OARAK GÖRDÜK. BİZ ORADA HALKA HİZMET HAKKA HİZMET PRENSİBİYLE ÇALIŞTIK. ÖĞRENCİLERİMİZİN OKUYUP ANNE VE BABASINA, VATANA VE MİLLETE HAYIRLI BİR EVLAT OLARAK YETİŞEBİLMELERİNİN GAYRETİ İÇİNDE OLDUK. KÖYLÜLERİMİZİ SEVDİK ONLARDA EĞİTİM ALANINDAKİ GAYRETİMİZİ GÖRÜNCE BİZİ SEVDİLER. VERDİĞİMİZ EMEĞİN SONUNDA BAZI ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSEYİ BİTİRİP ÜNİVERSİTEDE OKUMASINI DUYMAK BİZİ OLDUKÇA SEVİNDİRDİ. KAR YOLLARI KAPATTIĞINDA ÖĞRENCİ VELİLERİMİZİN ÇOCUKLARINA TANDIRDAN YENİ ÇIKMIŞ LAVAŞLARI ÖĞRETMENLERİN EKMEKLERİ KALMAMIŞTIR DİYEREK GÖNDERMELERİ BİZ ÖĞRETMENLERİ ÇOK MEMNUN ETMİŞTİ. KISACASI BİZ TÜRKMEŞEN HALKINI KENDİMİZDEN ONLARDA BİZİ KENDİLERİNDEN GÖRDÜLER. KENDİ ÇOCUĞUMUZU OKUTUR GİBİ BU ÇUCUKLARI BÜYÜK BİR ÖZENLE OKUTTUK. DAHA ÖNCE GÖREV YAPMIŞ VE ŞU ANKİ GÖREVLİ TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER TÜM TÜRKMEŞEN HALKINA GÖNÜLDEN SEVGİ VE SELAMLARIMI İLETİRİM.
  serverguls..

murat gün10 Şubat 2011 Perşembe 13:02:17
siteye girer girmez melihin fotosunu göreceğimi bilsem girmezdim heralde, kaldırsanız artık diyorum:))
  muratgunco..

kader ERTAŞ21 Eylül 2010 Salı 12:09:24
2009-2010 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA DERS ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK YAPTIM.ÖĞRETMEN KADROSU,ÖĞRENCİ VE KÖY HALKIYLA MÜKEMMEL Bİ ORTAM...5/A ÖĞRENCİLERİNE(bu dönem 6 oldular)SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM..
  ..Bayram UYSAL03 Aralık 2009 Perşembe 23:12:24
1997-2002 tarihleri arasında çalıştığım,8 yıllık zorunlı eğitime geçilmeden önce ıı.kademeyi açtığımız Türkmeşen Köyü İlköğretim Okulunu yeni hali ve kadrosu ile nette görmek gerçekten beni çok gururlandırdı.Arkadaşlar biz 5 yıl çalıştık orda çok güzel bir köy,güzel şeylere imza attığımızı düşünüyorum.Müdürümüz de hemşehrimizmiş ben de aslen Denizli Çameli ilçesindenim.Değişmeyen tek şey okul bahçesindeki buz tutmuş karlar ve bahçe tuvaleti...çok çektik çookkk...eğer bu mesajımı okuyan bir arkadaş olursa görüşmek isterim.mail adresim var zaten...1997-2002 yılları arasındaki kayıtlara bakarsanız beni görürsünüz orda..müdür yardımcısı ve müdür vekili olarak..sizlere başarılar inanın ordaki insanlar herşeyin eniyisine layıklar buna inanın ve çalışmalarınızı bu doğrultuda tutun lütfen..
  bayramuysa..

Çetin YUR02 Aralık 2009 Çarşamba 23:12:14
Ben Türkmeşen\'de 2002/2003 öğretim yılında yedek subay Türkçe öğretmeni olarak görev yaptım. O dönem benim için hatırlamak istemediğim bir senedir. Çok farklı olaylara şahit oldum çok farklı öğretmen arkadaşlar tanıdım. Şu anda bana yaşadıklarım rüya gibi geliyor. Ama sitenizi gördüğümde epeyce bir değişiklik olmuş izlenimi edindim. Halkı, öğrencileri çok sevmiştim. Samimiyetin, saygının ve fedakarlığın yaşandığı bir yerdi. Her öğretmenin batıya gelmeye çabaladığı bir ortamda olmanız şevkinizi eksiltmesin. Çünkü insan yandıkça pişiyor aynı zamanda. Çabanızda başarılar dilerim. Ordalarsa Medeni Abay'a selamlarımı iletirseniz sevinirim. Hoşça kalın.
  cetinyur@g.. | http://www.avanosanadolulisesi.com (26)Bilgi | Mesaj Ekle
Ziyaretçi defterinde: 2 sayfada toplam 10 kayıt bulunuyor. | Görüntülenen sayfa : 1
Sayfalar
1 2 | >
Derlenme Süresi:1,763 s
Sayaç: