Mesaj Ekle | Siteye Dönhalil23 Eylül 2011 Cuma 20:09:02
dinar karakuyu olta balık avcılğına niçin açıldıktan sonra tekrar yasaklandı ve olta balıkçısı olrak doğanın aşığı olarak olta balıkçılığının ne zararı var biz ölüncemi doğal güzelliklerden yararlanacağız ve buna çözüm olrak milli parklardan belge alınıp belirli üçret karşılığı avlatılamazmı bu güzellikten tüm türk vatandaşları yararlansa olmazmı teşekküreder cevapbının meyil olarak gönderirseniz sevinirim\r\n
  temp_ra_ha..

Tolga22 Nisan 2010 Perşembe 17:04:58
Websiteniz tüm güvenlik yazılımları ve web tarayıcıları tarafından casus yazılım içeriyor uyarısı veriyor ve giriş engelleniyor. Web danışmanınızın sorunu çözmesi faydalı olacaktır. Kolaylıklar.
  metolga@ho..

Bülent YURTERİ26 Şubat 2009 Perşembe 14:03:02
Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederim önceki mesajımda belirtmiş olduğum www.balikcilikvebiz.awardspace.com adresimiz değişmiş yeni adresimiz www.balikustasiyiz.biz olarak değişmiştir.Bilgilerinize. İyi çalışmalar.
  bulentyurt.. | http://www.balikustasiyiz.biz (75)Admin23 Şubat 2009 Pazartesi 20:57:10
Sayın Bülent YURTERİ, Ziyaretçi sayfasına yazmış olduğunuz mesajınız ve talebiniz incelenmiştir. Sitemizde bulunan tüm bilgiler Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğüne, Su Ürünleri Bilgi Paylaşma Sitesi kurucularına ve yazı içeriklerinin bazıları ise ilgili yazarlara ve yayıncılara aittir. Yayınlayacağınız bigilerde kaynak göstermeniz şartıyla talebiniz uygun görülmektedir. Sitemizden aldığınız bilgileri yayınlamadan önce alınan bilgiye ve metne ait olarak bizi maille bilgilendiriniz.
  afyontarim.. | http://www.afyontarim.gov.tr (16)

Bülent YURTERİ22 Şubat 2009 Pazar 04:02:09
Ben Balıkesirde ikamet eden Afyonlu bir hemşeriniz olarak Afyon su ürünlerinin çalışmalarını takip ediyorum.Kendi açtığım yukarıda adresini verdiğim sitemde sizden alıntı birkaç konu yayınladım.Eğer mahzurlu bir durum var ise beni uyarmanız halinde konuları sieceğim.Eğer izin verirseniz bir emekli olarak,sitemde sizden alıntıları yayınlamam münkün olursa mutluluk duayrım.Konuya gereken hassasiyeti gösteceğinizden emin olarak cevabınızı bekliyorum. çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla
  bulentyurt.. | http://balikcilikvebiz.awardspace.com (25)Bilgi | Mesaj Ekle
Ziyaretçi defterinde: 10 sayfada toplam 48 kayıt bulunuyor. | Görüntülenen sayfa : 1
Sayfalar
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | >
Derlenme Süresi:0,544 s
Sayaç: