HACILAR KÖYÜMesaj Ekle | Siteye Dön



hasan kaya29 Kasım 2013 Cuma 21:11:10
Çok sevgili dostlar, her zaman ölüm haberleri pek hoş değil, biraz değiştirelim: Tanınmış bir Nasreddin Hoca fıkrası: (1)Hoca bir davete sakız çiğneyerek gitmiş, sofraya oturmuş ve sakızı burnunun ucuna yapıştırmış. Herkes gülerek: Bu nedir Hoca demişler, Hoca da: Herkesin malı gözünün önünde gerek, demiş. (2)Hoca'nın köyünde At yarışı varmış, Hoca da öküzüne binip yarışa çıkmış, elbette herkes gülmüş, ama Hoca: Gülmeyin, demiş, bu öküz dana iken öyle bir koşardı ki, arkasından kimse yetişemezdi, demiş. Bu fıkralardan isteyen istediği dersi çıkarır, Hadi bakalım bu günlük bu kadar.
  hasanhk52@..

Mehmet Akdemir24 Kasım 2013 Pazar 12:11:46
Hasan Ülker’e Allah’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum."
  ..

hasan kaya21 Kasım 2013 Perşembe 19:11:07
Çok Sevgili Dostlar, Dün, köyümüzde doğup-büyümüş, Akdeniz sahilinde, çeşitli beldelerde yaşamış,(iki kız iki oğlan) dört çocuk babası, 1949 doğumlu Hasan Ülker'in cenazesini kaldırdık, Allah rahmet eylesin. Ondan üç yıl daha genç olmama rağmen, yakın komşu olduğumuz için, köyden ayrılıncaya kadar birçok çocukluk-gençlik macerasını beraber yaşadık. Mükemmel insan yoktur, herkesin birçok eleştirilecek tarafları vardır... bu bir tarafa. Ama, Hasan Ülker'in bir iyi tarafı vardı ki, bütün kusurlarını örtmeye yeter! O yüreğini istesen verecek derecede cömert bir insandı. Allah taksiratını affetsin.
  hasanhk52@..

Mehmet Akdemir05 Kasım 2013 Salı 00:11:44
Sevgili hacılarlılar görüş, öneri, resim ve videolarınızı sitemizde paylaşmak isterseniz burdurhacilar@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz. Saygılarımla...
  ..

Mehmet Akdemir05 Kasım 2013 Salı 00:11:57
Sevgili Hasan Abi öncelikle temennileriniz için teşekkür eder, siz değerli abilerimizin yardımıyla sitemizin kalıcı olmasını ve daha da gelişmesini dilerim.
  ..



hasan kaya03 Kasım 2013 Pazar 19:11:52
Çok sevgili Mehmet kardeşim, yeniden açtığın sitemiz hayırlı, uğurlu olsun. Bana baban söyledi, öyle öğrendim. İnşaallah bundan sonra görüş, düşünce , öneri, sorunlar... gibi çeşitli yazıları siteyi ziyaret edenler yazar ve hep beraber paylaşırız. Başarılar diliyorum...
  hasanhk52@..



Bilgi | Mesaj Ekle
Ziyaretçi defterinde: 1 sayfada toplam 6 kayıt bulunuyor. | Görüntülenen sayfa : 1
Sayfalar
1