Yazan
astrolog1
Yeni Üye
25 Nisan 2017 Salı 18:01:16
Yaklaşık 3 hafta sürecek olan Merkür retrosu; bizi özellikle ilişkiler, iletişim ve finansal konularda zorlayacak. Bu süreç içinde iletişimimizde aksaklıklar olabilir, maalesef birbirimizi dinlemekte ve anlamakta zorlanabiliriz. Her türlü iletişimde yanlış anlamalara ve yanlış anlaşılmalara açık olacağız. Bu nedenle ilişkilerimizde de sorunlar yaşayabiliriz.

Merkür geri hareketteyken yeni bir şeylere başlamaktan kaçınmalı, bunun yerine daha önce başladığımız ve bir şekilde ihmal ettiğimiz ya da bir türlü tamamlayamadığımız işlere odaklanmalıyız. Bir konuyla ilgili araştırma yapmak, bilgilerimizi sağlamlaştırmak için tekrar etmek ya da yapılan yanlışları düzeltmek için uygun bir dönemdeyiz.

Merkür, 10 Nisan’da Boğa burcundaki geri hareketine başlıyor. 20 Nisan’da tekrar Koç burcuna geçecek olan Merkür, 03 Mayıs itibari ile de düz harekete dönüyor.

Merkür’ün Boğa burcundaki retro hareketi süresince güven ve güvenlikle ilgili konular gündeme gelebilir. İlişkilerimizde Linkleri görebilmek için Giriş Yap yada Üye ol güven duygumuz teste tabii tutulabilir. Kendimizin ve de sevdiklerimizin güvenliğinden endişe duyabiliriz. 27 Mart haftasından sonra başlattığımız işleri ve girişimleri tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyabiliriz. Girişimlerimizin revizyona ihtiyacı olabilir ya da yaptığımız işlerin bir kez daha üstünden bir daha geçmemiz gerekebilir.

Merkür retrodayken edindiğimiz bilgilerin doğruluğunu teyit etmemiz gerekecek. Aldığımız yanlış bilgiler, yanlış kararlar vermemize ve olumsuz sonuçlar doğurabilecek adımlar atmamıza neden olabilir. Özellikle finansal konularla ilgili adımlarımızı düşünerek atmalıyız. Bu dönemde finansal konularda verilen sözlerin tutulmaması söz konusu olabilir ve bu durum mali kayıplar yaşamamıza neden olabilir. Benzer tehlikeler alışverişlerimizde de etkili olacak, yaptığımız alışverişlerde zarara uğrayabilir ya da aldığımız şeylerden pişman olabiliriz.

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..
 
 
Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et