Yazan
fazliikutmangiil
Yeni Üye
09 Aralık 2017 Cumartesi 11:38:31
FAZLI KUTMANGİL DOLANDIRICI ÇIKTI
Madencilik sektöründe adını duyuran ünlü iş adamı Fazlı Kutmangil dolandırdı. 5 milyon TL'lik borç için aralarında Kutmangil'in Bentley marka otomobilinin de olduğu mallar haczedildi. Dolandırıcı Fazlı Kutmangil kişisel borcu nedeniyle haczedildi. 5 milyon liralık borç için Kutmangil’in Üsküdar’daki evine gelen haciz memurları ve avukatlar kapıyı çilingir yardımıyla açarak haciz işlemini gerçekleştirdi. Haciz işleminde Fazlı Kutmangil’e ait Bentley marka lüks aracın yanı sıra sahip olduğu maket otomobil koleksiyonu da haczedildi.
5 MİLYON 403 BİN LİRALIK HACİZ
Özellikle madencilik alanında adını duyuran Kutman şirketler grubunda dolandırıcı Fazlı Kutmangil halen aktif olarak şirketlerinin yönetiminde bulunuyor. İddiaya göre onu icralık eden konu ise İş adamı Murat Gülibrahimoğlu’ndan 5 milyon 403 bin lira borç alması. Gülibrahimoğlu’nun avukatları, banka dekontunu delil göstererek borcun ödenmemesi sonucu icra işlemlerine başladı. Önceki gün Fazlı Kutmangil’in Üsküdar Kandillideki ikametine giden haciz memurları ve avukatlar önce evin önünde bulunan Bentley marka lüks otomobili haczetti.
ÇİLİNGİR İLE EVE GİRİLDİ
Ardından Kutmangil’e ait eve gelen haciz memurları ve avukatlar, evde kimsenin olmaması nedeniyle polis eşliğinde kapıyı çilingire açtırdılar. Dairede haczedilen eşyalar arasından dolandırıcı Fazlı Kutmangil’e ait her biri özel üretim olan birçok otomobil modelinin orijinal maketlerine de el kondu. Dolandırıcı Kutmangil’in evine çilingir ile girilip evdeki her şey alındı.

Cevap yazmak için üye olmalısınız!
Hemen üye olmak için burayı tıklayınız..
 
 
Sayfalar:  1  
© 2009 Webmaster Araçları | Sizde Kendi forumunuza sahip olun | Şikayet et